Міжнародні системи наукової інформації

Google Scholar (Google Академія)

Вільна система індексації наукових публікацій усіх форматів і дисциплін. Започаткована у 2004 році, наразі ця база даних налічує понад 400 мільйонів документів. Google Scholar містить більшість рецензованих журналів ЄС і США, продукцію найбільших наукових видавництв, дозволяє користувачам здійснювати пошук цифрової або фізичної копії статей, онлайн або в бібліотеках, використовується як інструмент експертного оцінювання результативності роботи науковця.

Web of Science

Платформа, що об'єднує низку баз даних наукової літератури та патентів. Сервіс наразі належить компанії Clarivate Analytics (США) і вміщує понад 171 мільйон бібліографічних описів публікацій з рефератами до них. Наукометричні показники розраховуються для окремих авторів, установ, видань тощо.

SCOPUS

Мультидисциплінарна база даних наукової інформації, що містить короткий опис і відомості про цитування рецензованої літератури. Scopus пропонує інтелектуальні засоби відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробляється і підтримується видавництвом «Elsevier».

Підписатися на RSS - Міжнародні системи наукової інформації